Ułatwienia dostępu

 • Zarząd

Skład Zarządu:

Zarząd realizuje zadania określone w statucie, kieruje działalnością Spółdzielni oraz reprezentuje ją na zewnątrz. Składa się, co najmniej, z dwóch członków, jednak nie więcej niż trzech. Do zarządu mogą być wybierane wyłącznie osoby fizyczne.
W skład zarządu Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Wolska Żelazna Brama” wchodzą:

Małgorzata Zawodnik – prezes

Ukończyła Wydział Zarządzania Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Od 1996 roku związana ze spółdzielczością mieszkaniową. Wieloletnia Prezes Zarządu i członek Rady Nadzorczej. Pełniła funkcję starszego specjalisty zespołu lustracji i doradztwa w Krajowej Radzie Spółdzielczej. Posiada licencję zawodową Zarządcy Nieruchomości i uprawnienia lustracyjne nadane przez Krajową Radę Spółdzielczą do przeprowadzania lustracji w Spółdzielniach. Odbyła szereg szkoleń z zakresu m. in. ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, prawa spółdzielczego, zarządzania nieruchomościami i rozliczeń finansowych w spółdzielniach mieszkaniowych.

Artur Szamałek - członek zarządu ds. eksploatacyjno-technicznych

W sektorze zarządzania nieruchomościami pracuje od 1999 roku. Do maja 2021 roku był związany z Towarzystwami Budownictwa Społecznego działającymi na terenie Szczecina. Szczeble kariery zaczynał od stanowiska Inspektora ds. Wspólnot Mieszkaniowych poprzez Specjalistę ds. Wspólnot Mieszkaniowych, Kierownika Działu Wspólnot Mieszkaniowych, kończąc na stanowisku Kierownika Pionu Technicznego.

Od 1 czerwca 2021 roku rozpoczął pracę w warszawskiej Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej "Wolska Żelazna Brama" na stanowisku Kierownika Działu Eksploatacyjno - Technicznego.

Z dniem 1 września 2022 r. Rada Nadzorcza Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej "Wolska Żelazna Brama" w drodze konkursu powierzyła mu stanowisko Członka Zarządu ds. Eksploatacyjno - Technicznych.

Iwona Kuźma - główna księgowa, pełnomocnik Zarządu

W sektorze zarządzania nieruchomościami pracuje od 1999 roku. Do października 2021 roku była związana  z Towarzystwami Budownictwa Społecznego. Przeszła wszystkie szczeble kariery - od pracownika działu księgowości do kierownika, a następnie członka Rady Nadzorczej i stanowiska głównej księgowej, wreszcie prokurenta w Spółce. Zarządzała mieniem gminnym, a także Wspólnotami Mieszkaniowymi. Po 22 latach doświadczenia, głównie na stanowiskach menadżerskich, podjęła wyzwanie w branży spółdzielczej. Od kwietnia 2023 roku Zarząd powierzył jej funkcję głównego księgowego w Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Wolska Żelazna Brama”.

Zobacz również

Dane kontaktowe

WOLSKA ŻELAZNA BRAMA
ul. Krochmalna 32
00-864 Warszawa

Kontakt
tel.: +48 22 624 38 16
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Godziny otwarcia
 • Poniedziałek

  8.00 – 18.00

 • Wtorek – 
  Czwartek

  8.00 – 16.00

 • Piątek

  8.00 – 14.00

SBM Wolska Żelazna Brama © Wszelkie prawa zastrzeżone.